Sekcia obchodníkov so slovenským nábytkom

predaj nábytku

Domáci predajcovia predovšetkým slovenského nábytku

Členovia Sekcie obchodníkov so slovenským nábytkom ZSD SR sú podnikatelia, majitelia obchodných prevádzok, ktorí vo svojich obchodoch ponúkajú predovšetkým výrobky slovenských výrobcov nábytku. Ich ambíciou a zámerom je ponúkať okrem kvalitných produktov aj služby vyššieho štandardu pre zákazníkov, ktorým sú k dispozícii dobrou radou i kvalitným servisom.

Členské spoločnosti SOSN ZSD SR sa prezentujú aj na výstave Nábytok a bývanie v Nitre. V spolupráci so slovenskými výrobcami nábytku pripravujú aj atraktívny tlačený i elektronický leták s akciovými ponukami pre konečných odberateľov. Je v záujme členských spoločností SOSN ZSD SR, aby podporovali tzv. kamenné predajne nábytku, ktoré sú pre zákazníka adresné, spoľahlivé a kvalifikované miesta, kde sa o zariadení svojich príbytkov dozvedia najviac a bez sprostredkovateľa.

Zoznam členských spoločností sekcie obchodníkov so slovenským nábytkom ZSD SR