Dni drevostavieb 2017

Podiel moderných drevostavieb (domov na báze dreva) na individuálnej bytovej výstavbe sa za posledných 8 rokov na Slovenku zvýšil z 2% na viac ako 10%.  Atraktivita a dostupnosť moderných drevostavieb rastie úmerne so zvyšovaním informovanosti a dostupnosti relevantných údajov a informácií o výhodách drevostavieb.

Mýty a predsudky o horľavosti, nestabilite a neefektívnosti strácajú svoju silu, pretože moderná drevostavby sú:

  • požiarne bezpečné
  • energeticky efektívne
  • rýchlo a výhodne dostupné

Po dobrých skúsenostiach a kvôli intenzívnej propagácii rozvoja moderných drevostavieb, s úmyslom osloviť čo najširšiu odbornú i laickú verejnosť, organizuje Sekcia drevostavieb (SD) ZSD SR aj v tomto roku opäť dni drevostavieb.

Viac nájdete v kompletnej tlačovej správe.

Stiahni button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *