Komunikácia o riešení závažných tém pokračuje

Potom, ako v závere minulého kalendárneho roka vyslovil Zväz spracovateľov dreva SR (ZSD SR) nespokojnosť so zdĺhavým riešením problémov drevárov zo strany ich lesníckych partnerov sa situácia výrazne zlepšila.

Hneď na úvod januára sa uskutočnilo prvé konzultačné stretnutie na Ministerstve pôdohospodárstva rozvoja vidieka SR, na ktorom sa partneri vzájomne dohodli na pravidelných mesačných pracovných rokovaniach. ZSD SR sa dlhodobo usiluje o nastolenie transparentných a korektných vzťahov so svojím strategickým partnerom, ktorým sú Lesy SR, š.p. tak, aby to bolo v prospech všetkých drevospracujúcich subjektov na Slovensku a tým aj v prospech rozvoja lesnícko – drevárskeho komplexu SR.

Viac nájdete v kompletnej tlačovej správe.

Stiahni button 
 
Na rokovaní sa zúčastnili:
Zľava: Ing. Milan Benco, viceprezident ZSD SR, Ing. Igor Patráš, prezident ZSD SR, Ing. Ján Báťka, podpredseda DS ZSD SR, Ing. Ingrid Benčová, konateľka Rettenmeier Tatra Timber, a.s. Liptovský Hrádok.
Oproti sedia: Ing. Milan Staník, generálny riaditeľ LESY SR, š.p. a po jeho ľavej ruke Ing. Július Papán, obchodný riaditeľ LESY SR, š.p.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *